برنامه ریزی برای فروش

برنامه ریزی برای فروش بهتر

برنامه ریزی برای فروش روشی شگفت انگیز است. اینطور معرفی می شود که برسی کردن تمامی مراحل فروش حتی سوال ها روند ها شوخی هایی که با مشتری خود برای اطمینان دادن به مشتری و فروش محصول انجام می شود. حتی برنامه ریزی می تواند کسب و کار شما را به کلی تغییر دهد.

برنامه ریزی برای فروش محصول ، برنامه ریزی فروش محصول
۱-از طرز کار فروش خود مطلع باشید

اکثرا نحوه فروش شما یکسان است و به راحتی شما می توانید آن را بنویسید.بعضی از فروشندگان بر این باورند که فروش آنها متفاوت است. این حس زمانی ناشی می شود که هر دفعه که مشتری برای خرید محصول به فروشنده مراجعه می کند فروشنده باید ارائه ای متفاوت بدهد.

 

همچنین بخوانید: راه های جذب مشتری و حفظ مشتری های قدیمی

 

۲-برنامه ریزی برای فروش به معنای تقلبی بودن آن نیست

عده ای از فروشندگان نگران عدم رو راستی گفته های شان به مشتری هستند. برنامه ریزی برای فروش بیان کردن یک داستان جذاب و با بهترین طرز ممکن است.وقتی که فروشنده داستانی مطابق میل خود پیدا می کند. شروع به حرف زدن می کند و داستان را برای مشتری تعریف می کنداین عدم روراستی را بیان نمی کند بلکه باعث افزایش اعتماد به نفس و جذابیت فروشنده می شود.

۳-فروش خود را مرحله بندی کنید

شما باید فروش خود را مرحله بندی کنید به عنوان مثال برای خود به۱۲مرحله تقسیم بندی کنید و بر روی ۶ مرحله تمرکز کنید:اعتماد سازی ،معرفی محصولات و بحث در مورد آن،پرسش و پاسخ،یک ارائه،بحث در مورد موفقیت هاو در نهایت اتمام کار.

۴-برای خود لیستی از مزایا و معایب محصولات خود تهیه کنید

لیستی از مزایای آشکار و پنهان محصولات خود تهیه کنید و همچنین ایرادات شایع محصول را تهیه کنید.مشکلات قبلی محصول و تجربه های پیشین مشتریان خود را هم به یاد داشته باشیدو به یاد داشتن این مطالب باعث افزایش اعتبار شما می شود.

۵-از توصیه هایی که باعث بهبود برنامه فروشتان می شود کمک بگیرید

در فضای مجازی و اینترنت به دنبال توصیه های افراد موفق در در کسب و کار خود باشید.به توصیه های این افراد توجه کنید و از این توصیه ها برای موفقیت خود کمک بگیرید.

امیرحسین للـه ئی

امیرحسین للـه ئی
امیرحسین للـه ئی فارغ التحصیل رشته مهندسی فناوری اطلاعات ، مدیر و نویسنده وبسایت برلند.علاقمند به کسب و کار اینترنتی و هر آنچه که به آن مربوط است.امیدوارم در کنار شما همراهان خوب برلند بتوانم به دانسته های خودم و شما کمی اضافه کنم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *