تبلیغات ایمیلی یا ایمیل مارکتینگ یک بازاریابی پربازده در کسب و کار ها

شاید برای شما تبلیغات ایمیلی یا ایمیل مارکتینگ روشی کم فایده و برای بازار یابی بسیار کم ارزش باشد. ولی این تصوری که شما برای بازاریابی ایمیلی دارید با واقعیت آن کاملا متفاوت است زیرا بازار یابی از طریق ایمیل موثر ترین روش برای بازار یابی می باشد.

البته بدون علم و تخصص وارد این نوع تبلیغات شدن عمل با بازدهی خوبی نیست.

تبلیغات ایمیلی یا ایمیل مارکتینگ چیست:
ایمیل مارکتینگ یا تبلیغات ایمیلی به طور کلی به هر ایمیلی می گویند که به نحوی کالا یا خدماتی را تبلیغ کند و یا برای جذب نیرو و استخدام تقاضا داشته باشد یا به طور کلی هر ایمیلی که در راستای افزایش فروش و توسعه شرکت و کسب و کار شما باشد.اگر شما قصد جلب  اعتماد خود و برند خودتان را توسط مشتری دارید ایمیل مارکتینگ  بهترین گزینه است.
فواید تبلیغات ایمیلی:
سایت comm100  در مورد فواید این نوع بازار یابی به مواردی اشاره کرده است که من این موارد را برای شما بازگو می کنم.

تبلیغات ایمیلی ، ایمیل مارکتینگ

همچنین بخوانید: چگونه یک ایمیل تبلیغاتی طراحی کنیم؟

۱-این نوع بازاریابی به نسبت سودی که برای شما دارد به زمان و انرژی بسیار کمی نیاز دارد.

۲-بر خلاف تلویزیون ، تبلیغات چاپی و دیگر رسانه های تبلیغاتی شما میتوانید ایمیل خود را هر طور که دلتان میخواهد با هر اندازه و شامل هر چیزی برای هر مخاطبی طراحی و ارسال کنید.

۳-شما میتوانید مشتریان تراز اول خود را از مشتریان فعلی خود جدا کنید و مشتریان کنونی خود را وفادار کنید و مشتریان تراز اول خود را برای خرید تشویق کنید این کاری است که شما مسلما میتوانید از طریق دیگر تبلیغات ها انجام دهید.

۴-شما اگربخواهید از طریق راه های تبلیغاتی غیر از تبلیغات ایمیلی بخواهید تبلیغات خود را انجام دهید به دلیل هزینه های زیاد و وقت گیر بودن شما نمیتوانید زود به زود با مشتریان خود در ارتباط باشید ولی در این نوع تبلیغات با هزینه و زمان بسیار کمتر از دیگر راه های تبلیغاتی شما میتوانید با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید.

۵-شما می توانید از طریق ایمیل مارکتینگ میزان وفاداری خود را به مشتری نشان دهید،شما میتوانید به راحتی در قالب ایمیل خدمات پستیبانی خود را به مشتری ارائه کنید.

۶- شما میتوانید از طریق این نوع بازار یابی اطلاع رسانی در مورد کسب و کار خود را داشته باشید.

امیرحسین للـه ئی

امیرحسین للـه ئی
امیرحسین للـه ئی فارغ التحصیل رشته مهندسی فناوری اطلاعات ، مدیر و نویسنده وبسایت برلند.علاقمند به کسب و کار اینترنتی و هر آنچه که به آن مربوط است.امیدوارم در کنار شما همراهان خوب برلند بتوانم به دانسته های خودم و شما کمی اضافه کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *