خدمات

پکیج کامل برندینگ ، کمپین تبلیغاتی ، بازاریابی ، ساخت تیزر و بنرهای تبلیغاتی ، آموزش کسب و کار اینترنتی ، دیجیتال مارکتینگ و طراحی وبسایت برلند به شما کمک خواهد کرد تا به صورتی موثر و محسوس به کسب و کار خود رونق دهید.

 

امروزه ورود به بازار های بزرگتر  و شروع کسب و کار اینترنتی نه تنها یک امتیاز مثبت در مقابل  رقبای بازار نیست بلکه یک الزام برای هر برندی میباشد.ورود به حوزه تجارت آنلاین نیاز به دانش و مهارت های فنی خاص خود را دارد، و راه اندازی یک وبسایت،ارسال چند پیامک و ایمیل تبلیغاتی با توجه بسترهای نوین ارتباطی کارایی قابل توجهی نخواهد داشت.

اگر شما در حال خواندن این متن هستید مسلما به دنبال این هستید که روشی مناسب برای ارتقاء شغلی و کسب و کار خود به دست آورید و با توجه به آنچه امروز یک ضرورت است،از روشهای نوین به درستی استفاده نمایید. امروز دیگر نمی توان قدرت دیجیتال مارکتینگ و بازایابی دیجیتالی را انکار کرد بلکه باید آن را پذیرفت و به عنوان یک ابزار توسعه ای که شاید با سرعتی باور نکردنی تر از آنچه فکرش را می کنیم، به عنوان یک کانال درآمدی و توزیع و توسعه بازار در بوم کسب و کار جایش را بیش از پیش تثبیت کرده است.امروز دیجیتال مارکتینگ معنایی بسیار متفاوت تر از داشتن و تعلق یک نام و نشان تجاری و دامین و سایت در دنیای اینترنت شده است.و علوم پیشرفته و نوین بازاریابی به کمک این ابزار آمده اند تا با روشی نوین، برندینگ، رشد، بخش بندی بازار، تولید محتوای مناسب، شبکه های اجتماعی و … به کسب وکارها کمک نمایند.در این دنیای وازده از تبلیغات و رقابتهای قدرتمند، بتوانند پویا مانده و رشد کنند تا جایگاه مناسبی در قلب و ذهن مخاطبان بازار هدف به دست بیاورند.
امروز دیگر دیجیتال مارکتینگ فقط ارسال ایمیل نیست!
حضور بدون برنامه در شبکه‌های ارتباطی و اجتماعی نیست!
ابزاریست که به ساختن ماهیت و خمیره برند کمک می‌کند، روشی است که در آن با زبان مشترک با مخاطبان بازار هدفتان صحبت می‌نماید وبرای کمک‌رسانی به آن‌ها در جهت رفع نیازهای اولیه و انگیزشی شان یاری می رساند.
امروز بسیاری از ابزارهای حجیم و وقت‌گیر دیروز در یک اپلیکشن کارآمد جمع شده‌اند که در جهت کمک‌رسانی به مردم و بهبود زندگی آن‌ها، کسب‌وکاری پویا و پرسود را برای خود ایجاد نمایند.

مسیری که امروز برای خود در نظر می‌گیرید آینده‌تان را می‌سازد و امروز یکی از ابزار مهم رشد و لذت بردن از زندگی، چابکی در دست‌یافت و خلق فرصت‌هاست. فرصت‌هایی که مانند ابر بهار از کنارتان می‌گذرند.

چرا شما برند و نام و نشان تجاری بعدی نباشید که در جهت یاری‌رساندن به دیگران و احساس خوش زندگی و درنتیجه آن به دست آوردن فرصت و منافع مالی قدم برندارید…

کسب و کار اینترنتی ، طراحی وبسایت ، کمپین تبلیغاتی ، مشاوره بازاریابی ، سئو ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ

ما در برلند همه آنچه را که برای پیشرفت و توسعه یک کسب و کار اینترنتی نیاز است فراهم کرده ایم.

 

پیشرفت در هر کسب و کاری مستلزم به داشتن یک طرح جامع و با برنامه ریزی مناسب با شرایط بازار و مشتریان میباشد.در برلند پس از بررسی شرایط بازار و رقبا و با توجه ظرفیت ها و امکانات موجود شما برنامه ای جامع برای توسعه و گسترش سریعتر و بهینه تر کسب و کارتان نوشته خواهد شد.

 برندینگ

برندینگ:

برند مجموعه گره‌های ذهنی یا تداعیات کارکردی، احساسی، عقلی و مزیت‌هایی است که ذهن بازار هدف را اشغال نموده‌است. تداعی معانی پیوند دادن تصاویر و نشانه‌ها با برند یا مزایا و فواید یک برند است. این مزایا یا فواید برند است که مبنای تصمیم‌گیری برای خرید آن واقع خواهد شد.

برند، همان چیزی است که مخاطب با دیدن، شنیدن، حس کردن یا هرگونه ارتباطی با آن بصورت مفهومی، دیداری یا لفظی صفات و ویژگی‌های خود را در ذهن و قلب مخاطب تداعی می‌کند.برند شامل همه احساسات، ویژگی‌ها و مفاهیمی است که به یک نام گره خورده است؛ برند، برداشت افراد از یک نام است.

اگر قصد پایه گذاری یک برند را دارید برلند به شما کمک خواهد کرد تا  به خوبی داستان کسب و کار و شغل خود را با مشتریان محصول و خدمات خود به اشتراک بگذارید.طراحی نماد(لوگو)،انتخاب نام تجاری،رنگبندی محصولات و ایجاد علائم بصری،فونت و نوشته ها ،اسناد اداری و مطالب بازاریابی همخوان با یکدیگر که توان انتقال هویت برند را برای مشتریان دارا باشد از جمله خدمات برندینگ برلند برای برانگیخته کردن مشتریان و نمایش احساسات محصولاتت و خدمات میباشد.

وب برندینگ:

وب برندیگ مفهومی کلی برای توسعه یک برند در بستر وب و با استفاده از تمامی عناصر موجود و یا خلق ابزار های نوین جهت انتقال پیام یک برند میباشد.طراحی و توسعه وبسایت متناسب با فعالیت برند و بهینه سازی آن جهت سر ریز هر چه بیشتر کاربران به وبسایت،مشاوره تولید محتوا،تهیه و مشاوره ساخت ویدئو،مشاوره بازاریابی آنلاین،آموزش کسب و کار اینترنتی و بازاریابی رسانه های اجتماعی،عمده ترین فعالیت در برلند میباشد که به صورت مداوم آموزش های هر یک در بلاگ برلند منتشر میشود تا نقشی در رشد و توسعه کسب و کارها داشته باشیم.

جهت کسب مشاوره بیشتر از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

کمپین تبلیغاتی

طراحی کمپین های تبلیغاتی:

ناآگاهی صنایع و کسب و کارها، خصوصاً کسب و کارهای کوچک و متوسط (SME = Small & Medium Enterprises) باعث شده که قسمت عمده‌ای از سود ناشی از کسب و کارها، در رقابت های رسانه‌ای غیر حرفه‌ای، هزینه شود.وجود رسانه های مختلف تبلیغاتی،رسانه های تصویری،رسانه های مکتوب(مجله و روزنامه ها)،تبلیغات شهری،لیستی از کاربران آنلاین و شماره های تماس خدماتی متنوع در اختیار صاحبان مشاغل قرار میدهد که انتخاب رسانه مناسب را با در نظر گرفتن امکانات و منابع برای آنها سخت میکند.

مشاوره و راه اندازی کمپین های تبلیغاتی با در نظر گرفتن معیار های عددی مشخص جهت بررسی اثر بخشی کمپین تبلیغاتی از مهمترین خدمات ارائه شده در برلند میباشد.در برنامه ریزی هر کمپین تبلیغاتی ابتدا پیام هدف کمپین تبلیغاتی مشخص و سپس مخاطبین آن تعیین میشوند.تا با برنامه‌ریزی دقیق، بکوشد پیام مناسب در دوره زمانی مناسب با بودجه مناسب برای مخاطب مناسب ارسال شده و تعداد بیشتری از مخاطبان را برای نزدیک تر کردن ارتباط با مالک کمپین تبلیغاتی، ترغیب نماید.

طراحی و ساخت تیزر های تبلیغاتی

ساخت تیزر و بنر های تبلیغاتی:

ساخت تیزر های تبلیغاتی،طراحی بنر های گرافیکی و ویدئو مارکتینگ امروزه یکی از مهمترین فعالیت های تبلیغاتی به شمار میاید.همانطور که همگان میدانیم تاثیر یک عکس بسیار بیشتر از یک متن نوشته میباشد و قدرت انتقال مفاهیم در تصاویر بیشتر از متون میباشد.همچنین وجود تصاویر و ویدئو ها از مسائل مهم در بهینه سازی سایت میباشد به طوری که شانس حضور در صفحه اول گوگل را تا ۵۳% افزایش میدهند.فراموش نکنیم طبق آمار ارائه شده در سال ۲۰۱۷ در هر ماه بیش از یک میلیارد کاربر سایت یوتیوب را دنبال میکنند.و ۹۰% از ترافیک وب برای ویدئو ها میباشد.طراحی و ساخت ویدئو،تیزر های تبلیغاتی و بنر های گرافیکی حرفه ای و با هزینه مناسب یکی دیگر از خدمات برلند جهت  هر چه بهتر دیده شدن کسب و کار شما میباشد.

 

سفارش خدمات

پکیج کامل برندینگ ، کمپین تبلیغاتی ، بازاریابی ، ساخت تیزر و بنرهای تبلیغاتی ، آموزش کسب و کار اینترنتی ، دیجیتال مارکتینگ و طراحی وبسایت برلند به شما کمک خواهد کرد تا به صورتی موثر و محسوس به کسب و کار خود رونق دهید.