کسب درآمد اینترنتی

کسب و کار با سرمایه کم و کسب درآمد از اینترنت

کسب درآمد از اینترنت یک رویاست یا واقعا امکان پذیر هست؟ آیا واقعا فرمولی برای موفقیت وجود دارد؟ هزارن وبسایت موفق رو تا بحال مشاهده کرده اید آیا این وبسایت ها فرمول خاصی برای موفقیت داشته اند؟

موفقیت در کسب درآمد از اینترنت

کسب درآمد از اینترنت چگونه امکان پذیر است؟

بزارید یکم صادقانه به این موضوع نگاه کنیم.من در ویدئو آموزشی کسب در آمد از این اینترنت مفصلا راجع این موضوع صحبت کردم ، مدل های مختلف  کسب و کار های اینترنتی رو برای شما توضیح دادم و به شما گفتم که چطور کسب و کار اینترنتی رو شروع کنید ، ایده پیدا کنید و استراتژی بازاریابی داشته باشید در مطالب دیگر هم راجع تولید محتوا و بهینه سازی محتوا صحبت کرده بودم.حالا وقت این رسیده یکم واقع بینانه به این موضوع فکر کنیم.شما تبلیغات زیادی رو تا به امروز با عنوان های کسب در آمد از اینترنت در منزل، کسب و کار اینترنتی و درآمد های آنچنانی با صرف کمترین زمان رو دیده اید.اما چند درصد از این تبلیغات واقعی بودند؟ تا بحال به چند درصد این تبلیغات اعتماد کردید؟ واقعا  انتظار این رو دارید که با صرف یکی دو ساعت کار در اینترنت پول پارو کنید؟

نمیخوام نا امیدتون کنم اما همچین چیزی رو اگر نخوام بگم غیر ممکن هست باید بدونید که حتی اگر احتمالش هم وجود داشته باشه بسیار سخت هست و نهایتا برای یک بازه زمانی کوتاه هست.برای همین هم کتابچه ای رو برای شما تهیه کردم که تو این کتاب سعی کردم دید شما رو به این موضوع بازتر کنم. و برای تاکید بر حرف های خودم به بخشی از صحبت های دارن هاردی یکی  از شخصیت های برجسته علوم انگیزشی استناد کردم.

کسب درآمد اینترنتی

اگر یکم حوصله داشته باشید تا پایان این متن موضوع رو برای شما واضح میکنم.

رمز موفقیت کسب و کار های اینترنتی چیست؟

جواب خیلی سادست هیچ رمز و رازی وجود نداره و هیچ فرمولی برای موفقیت ساخته نشده. این شما هستید که فاکتور های موفقیت رو میسازید و بکار میگیرد.همه چیز به شما بستگی داره.اگر قصد دارید فرد موفقی باشید شما هستید که باید راهشو پیدا کنید.متاسفانه گاها افراد کم تجربه که کمی دانش دارن گاهی وقت ها دست به خرابکاری های بزرگی میزنن تا جایگاهی برای خودشون دست و پا کنن گاها دیدم اشخاصی  رو که ادعا میکنن کسب و کار اینترنتی خودتون رو راه بندازید ، شما سریعا به پول میرسید ! برید مسافرت و پول خودش به حساب شما واریز  میشه ! زمان کارتون رو خودتون تعیین کنید ! روزی ۳ یا ۴ ساعت بیشتر نیاز نیست کار کنید ! و و و و

این حرف ها کذب محض هستند شما اگر تصمیم دارید یک کسب و کار اینترنتی راه بندازید باید بدونید که کسب درآمد از اینترنت واقعا به همین سادگی ها هم نیست.اگر یک کسب و کار اینترنتی رو شروع میکنید نیاز دارید که هر روز صبح زود مثل هر فرد شاغل دیگه ای از رخت خوابتون بیرون بیاید، مودم رو روشن کنید ، وارد دفتر کارتون بشید و تا پایان ساعت کاریتون فعالیت کنید.اگر شما ۳۰۰۰ کاربر دائم داشته باشید واقعا میتونید روزانه با ۳ ساعت کار کردن پاسخگوی هر ۳۰۰۰ کاربرتون باشید؟ خیر شما با ادم های بیشتری سرو کار دارید و  رفع نیاز های این افراد مستلزم تلاش بیشتری هست.

امروز دیگه تقریبا هیچ زمینه ای در نت فارسی بدون رقابت نیست و اگر تلاش کافی نداشته باشید رقیبانتون شمارو حذف خواهند کرد.

اگر دائما اطلاعات و برنامه های خودتون رو به روز نکنید جایگاهتون رو از دست خواهید داد .زمانی که حرف های تازه برای گفتن نداشته باشید دیگران به شما اهمیتی نمیدن و اگر اعتماد سازی نکنید هیچ فردی حاضر نیست برای شما وقت بزاره. باید ایده های مختلف داشته باشید به ابزار های مختلفی مسلط بشید و تقریبا ی وبمستر همه فن حریف باشید.

من برای نوشتن هر مطلب تقریبا دوازده ساعت وقت میزارم .همین متنی که شما مطالعه میکنید یک روز کامل زمان برد! پس ساده نباشیم و هر شعاری رو باور نکنیم.

محتوای کتاب فرمول موفقیت چیست؟

در این کتاب هیچ فرمول و هیچ جادوی سحرآمیزی وجود ندارد.سعی کردم خیلی خلاصه نکات کلیدی رو که نیاز هست بدونید برای شما مطرح کنم و اگر قصد دارید یک کسب و کار اینترنتی رو شروع کنید ، با خوندن این کتاب متوجه بشید که قرار هست چه مسیری رو طی کنید . کسب و کار اینترنتی نسبت به  مشاغل فیزیکی شغل حساس تری هست و اگر آگاهی لازم رو نداشته باشید نتیجه ای برای شما حاصل نخواهد شد. خوندن این کتاب نهایتا ۲۰ دقیقه از وقت شما را خواهد گرفت اما همین زمان کوتاه دیدگاه خوبی برای استارت کسب و کار و کسب درآمد از اینترنت رو به شما میده.

راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم

اگر قصد کسب درآمد اینترنتی را دارید توصیه میکنم حتما این کتاب کوتاه رو بخونید.و اگر نیاز به مشاوره بیشتر داشتید میتونید با من تماس بگیرید تا جایی که درتوانم باشه شمارو راهنمایی خواهم کرد. کسب درآمد اینترنتی یک رویای محال یا یک فرآیند بسیار پیچیده نیست.کافیه که شما به خوبی بدونید قرار هست چه کاری رو انجام بدید و با اصول صحیح کسب و کار های اینترنتی آشنا بشید.با پشت کار و با انگیزه باشید و برای خواسته های خودتون تلاش کنید.هیچ چیزی غیر ممکن و نشدنی نیست این ما هستیم که با اراده خودمون هر چیزی رو ممکن یا غیر ممکن میکنیم.کافیه دست از باور های غلط برداریم و به حرف افراد فریب کار و سودجو توجهی نکنیم. در مسیر درست حرکت کنیم و هر روز یک درس تازه بگیریم.

در این کتاب بخش هایی از کتاب اثر مرکب نوشته دارن هاردی رو برای شما نقل قول کردم و پیشنهاد میکنم حتما این کتاب رو مطالعه کنید.این کتاب میتونه الهام بخش پیدا کردن مسیر درست و اصول درست زندگی کردن برای شما باشه و محرک خوبی هست برای تغییر و تحول در سبک و سیاق زندگی.از همین رو تصمیم گرفتم بخش کوتاهی از این کتاب رو نقل قول کنم.اگر واقعا دوست دارید کسب و کار واقعی رو راه اندازی کنید  یک شغل واقعی داشته باشید باید از همین امروز تصمیم بگیرید که راه درست رو انتخاب کنید و در مسیر درست حرکت کنید.

کسب و کار با سرمایه کم

خب تا به اینجا ازتون خواستم که نگاه واقع بینانه داشته باشید و آگاهانه به موضوع کسب درآمد از اینترنت  فکر کنید.در  ادامه به چند جنبه مثبت از کسب و کار اینترنتی اشاره میکنم که میتونه دلایل خوبی باشه برای راه اندازی کسب و کار اینتر نتی.

مخاطب هدف من در این مطلب افرادی هستند که دوست دارند کسب و کاری رو برای خودشون راه اندازی کنند ، به خصوص افرادی سرمایه زیادی برای کسب و کار ندارند ولی تصمیم دارند یک کسب و کار با سرمایه کم رو برای خودشون داشته باشند.

یکی از ویژگی ها و مزایای بسیار خوب کسب و کار های اینترنتی این هست که شما میتونید خیلی زود کسب و کار با سرمایه کم راه اندازی کنید.برای شروع کسب و کار های اینترنتی حتما نیازی نسیت یک دفتر در یک محل پر تردد اجاره کنید . بابت دکوراسیون دفترتون هزینه کنید و تجهیزات مختلفی رو تهیه کنید.برای شروع میتونید از یک اتاق کوچیک در خونه خودتون کار رو استارت بزنید. و همین ویژگی علاوه بر اینکه شمارو از خرج کردن های اضافی خلاص میکنه باعث میشه خیلی سریعتر کارتون رو راه اندازی کنید و کسب درآمد اینترنتی رو فرا بگیرید.

ادامه بحث رو از کتاب فرمولی برای موفقیت و کسب درآمد اینترنتی بخونید. 🙂

امیرحسین للـه ئی

امیرحسین للـه ئی
امیرحسین للـه ئی فارغ التحصیل رشته مهندسی فناوری اطلاعات ، مدیر و نویسنده وبسایت برلند.علاقمند به کسب و کار اینترنتی و هر آنچه که به آن مربوط است.امیدوارم در کنار شما همراهان خوب برلند بتوانم به دانسته های خودم و شما کمی اضافه کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *