ایمیل مارکتینگ

چگونه یک ایمیل تبلیغاتی طراحی کنیم؟

چگونه یک ایمیل تبلیغاتی طراحی کنیم؟

از آن جایی که ایمیل مارکتینگ یک مقوله بسیار مهم و تاثیر گذار در بازاریابی و تبلیغات به شمار می آید ما در این مطلب شما را با طرز طراحی ایمیل تبلیغاتی صحیح از نگاه سایت Mailify آشنا میکنیم.

طراحی ایمیل تبلیغاتی ، چگونه یک ایمیل تبلیغاتی طراحی کنیم؟

۱-عنوان

شما باید در ابتدا یک عنوان مختصر و مفید و از همه مهمتر مرتبط با ایمیل خود بدون استفاده از سلام ،وقت بخیر و….. انتخاب کنید.

۲-لوگو

لوگویی که برای کسب و کار خود طراحی کرده اید را شما باید در بالای صفحه ایمیل خود قرار دهید.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی لوگو این مطلب را مطالعه فرمایید

 

نکاتی در طراحی لوگو مناسب برای کسب و کارمان که باید بدانیم

 

۳-شماره تماس

برای این که مخاطب مورد نظر شما برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مطلب یا کسب و کار شما با شما در ارتباط باشد شما میتوانید شماره تماس خود را در بالا سمت راست صفحه ایمیل خود قرار دهید.

۴-زیرعنوان

شما برای این که مخاطب شما با موضوع ایمیل شما بیشر اطلاع پیدا کند باید یک زیر عنوان مناسب و بادقت بنویسید.

۵-ابتدای پیام

شما باید در همان ابتدای پیام در مورد این که چرا این ایمیل را برای او ارسال کرده اید توضیح دهید  .

۶-استفاده از متن و تصویر

شما باید توازن استفاده متن و تصویر را در مطلب خود را داشته باشید تا مطلب شما جلوه زیبا و جذابی برای مخاطب شما داشته باشد.

۷-اطلاعات تکمیلی مورد نیاز

شما باید در این قسمت اطلاعات مورد نیاز و مهمی که مشتری باید در مورد آنها بدانند را بگویید مانند جزییات قرعه کشی تان یا جزییات صورت حساب مشتری

۸-مناسب تلفن همراه

شما باید مطلب که برای مشتری خود طراحی میکنید تمامی جوانب را رعایت کنید ممکن است مخاطب شما با تلفن همراه خود ایمیل های خود را  چک می کند باید به روشی طراحی کنید که هم مناسب تلفن همراه و هم مناسب دیگر ابزار ها باشد.

۹-دکمه لغو عضویت

یک دکمه لغو عضویت در انتهای ایمیل خود قرار دهید تا مخاطب اگر تمایلی به دریافت ایمیل نداشت به راحتی بتواند عضویت خود را لغو کند.

۱۰-سرور

ایمیل خود را باید به روشی طراحی کنید که اکثر سرور های ارائه دهنده ایمیل(Gmail،Outlook،Yahoo و…)بتوانند ایمیل شما را بخوانند.

یکی از منابعی که  شما میتوانید قالب های خوبی برای تبلیغات ایمیلی خود  استفاده کنید سایت Mailify است شما برای استفاده از این قالب ها باید از بخشFree Email Templates استفاده کنید.

امیرحسین للـه ئی

امیرحسین للـه ئی
امیرحسین للـه ئی فارغ التحصیل رشته مهندسی فناوری اطلاعات ، مدیر و نویسنده وبسایت برلند.علاقمند به کسب و کار اینترنتی و هر آنچه که به آن مربوط است.امیدوارم در کنار شما همراهان خوب برلند بتوانم به دانسته های خودم و شما کمی اضافه کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *